Yolları Parasıyla Mı Yaptı Diyen Gerizekalılar için Yazıyorum

Devletin yapmış olduğu yolları parası ile mi yaptı bizim paramızla yaptı diyen gerizekalı insanlar ne yazık ki çoğaldı. Bu yazımı bu gerizekalı insanlar için yazıyorum. Aslında bu bahsedilen gerizekalı arkadaşlar bu yazdıklarımı biliyor ama fitne sokak ya da değişik sebeple devlete karşı duran şereften yoksun vatan haini bunlar biliyor musunuz?

Gelelim aslı yazımıza devletin yöneten kişi vatandaşların hizmet alması için çalışan kişi ve kişilerdir. Ülkemizde bu kişileri biz oyla seçeriz ve seçtiğimiz kişide ülkeyi yönetir. Bakın kimi seçersek o yönetir. Ey gerizekalı sen diyorsun ki parası ile mi yaptı paramla yaptı. “Tabi senin benim paramla yapacak onun için seçtik” lafı daha da uzatmak istemiyorum arkadaşlar. Netice olarak bu söylemde bulunanlar aslında bunu senden benden iyi biliyor ama fitne sokmak hatta ve hatta iç karışıklı çıkarmak için kasıtlı olarak yapılıyor bunlar.

Siyaseti sevmem uzak dururum ama bir amacım vardır devlet başa kuzgun leşe… Lazı, gürcüsü, vatansever kürdü, Sinoplusu, Karslısı kardeşiz biz bu memlekete bin canımız olsa binide çekinmeden veririz. Boşuna yırtmayın kendinizi bu millet yıkılmaz bu millet senin gibi üç beş çapulcu ile hiç yıkılmaz fitneciler.

| Kategori: #Karışık | Etiket:

Üye olmadan (hemen) yorum yazabilirsiniz. İsim alanına adınızı yazmanız zorunlu değildir. Takma ad veya nickinizi isim olarak sitede kullanabilirsiniz.

Sende Katıl

Yorumun ile sende katıl, diğer ziyaretçileri bilgilendirme güzel bir şey.