Yeni Tanışmada Esprili Erkek ve Espri Yapamayarak Yavşak Hale Düşen Erkek

Kızlar genelde esprili erkeklerden hoşlanır bu toplu tarafından bilinmektedir. Eşim beni öldürecekse güldürerek öldürsün sözü bunu en iyi açıklayan halk arasında dolaşan sözlerden birisidir. Yeni tanışmalarda özellikle esprili olmaya özen göstermeliniz. Zeki anlamlı ve gerçekten hoşuna gideceğini düşündüğünüz espri yeteneğiniz var ise kız tarafında olumlu sonuç bırakacaktır.

Fakat birçok kişinin yaptığı olumlu sonuçlanmayan bir yanlış var ki o da espri yeteneğiniz olmadığı halde ya da halk diliyle sulu, cıvık komik olmayan espriler yaparak yine halk diliyle yavşaklaşıp yılışıklık yapmak ise kız için çok olumsuz izlenim bırakabilmektedir.

Burada dikkat etmesi gerekilen espri yeteneğinize güveniyorsa konuşma sırasında aşırı kasmadan espri yapmak olumlu bir durumken hiç espri yeteneğiniz yok esprili erkeklerden kızlar hoşlanıyor diye espri yapmaya çalışırsınız basit, gayri ciddi, yavşak yani küçük durumuna düşersiniz.

| Kategori: #Karışık | Etiket:

Üye Olmadan (Hemen) Yorum Yazabilirsiniz.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 2 Katılım

  1. Semra Aksu

    Kızlar esprili erkeklerden hoşlanır benden hoşlansın derken yavşak yılışık esprililer yapma. Yakışıklı dahi olsan senden hoşlandıysa bu hareketlerden dolayı hoşlanmadan vaaz geçecektir. Kızların esprili erkeklerden hoşlandığı doğru ama ciddi erkeklerden yılışık erkeklerden hoşlanmadığın da doğrudur.

  2. Bekir Atak

    Espri yapmayı biliyorsan yap puanın olumlu olur. Ama espri yapmayı bilmiyon kendin söylüyon kendin gülüyon, hiç komik olayan espriler yapıyorsan hiç espri yapmaya çalışma kendini yavşak küçük durumua düşürme.