Sayyac

Sayyac internet üzerinden siteye gelen ziyaretçileri saymayı amaçlayan ücretsiz site ziyaretçi sayma internet sitesidir. Site Türk ziyaretçi sayma sitelerinden neredeyse ilki. Site içerisinde tekil ve çoğul hitleri sayarak günlük, haftalık ve aylık olarak ziyaretçileri göstermektedir.

Ayrıca site içerisinde ziyaretçilerin coğrafi rapor, işletim sistemleri, son 20 arama motoru referansları, tarayıcılar, ekran çözünürlüğü, ekran renkleri, en popüler arama motoru, tüm anahtar sözcükler, tüm web site referansları gibi detayları da sizlere vermektedir.

Sayyac eklenen sitelerin ekledikleri yerde Sayyac logosu gözükmektedir. Bu logoya tıklayarak siz ve diğer kişiler ziyaretçi detaylarını görebilmektedir. İsterseniz ücretli olarak üye olarak ziyaretçilerin siz dahil görmesini engelleye biliyorsunuz. Bu şekilde ziyaretçiler halka açık değil size özel olarak gözükmekte.

Sayyac kayıt işlemleri ve siteye kodu ekleme ; Sayyac kayıt işlemleri sırasında sayyac sitene giderek kayıt kısmını açınız. Kayıt kısmında size özel kullanıcı adı, şifre, mail, web adresi ve diğer sitenize uygun kısımları giriniz. Kayıt işlemi bittiğinde size sitenize yerleştirmeniz için kod verilecektir. Bu kodu hiç bir değişikli yapmadan sitenizin neresinde gözükmesini istiyorsanız html yapısına yapıştırın.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 1 Katılım

  1. Rıza Yakışan 27 Şubat 2019

    Kapatılan artık kullanılmayan bir sayaç sitesi birçok olumsuz yorum almış virüs zararlı yazılım yaydığı iddia edilmiştir zaten artık çalışmıyor kapatılmış gelir mi daha da gelemez herhalde.

    Önceden kullanışlı bir siteydi eski web işini ile uğraşanlar bilirler eski diyorsam 5 seneye kadar sayyac sitesini bilmeyen yoktu.