Sanki Ejderhası Var Tiktok Akımı

Sosyal ağlarda bu yılda (2019) tik tok akımıdır gidiyor kısa süreli video oluşturarak insanların beğenmesini yorumlarını almayı amaçlıyorlar diğerleri gibi. Tik tok da şu aralar gündemde birçok akım oldu ama sanki ejderhası var akımı gibi olmamıştır.

Sözlüğe bile girdi (sayemde) bilmeyenler için Bianca Ecem lakaplı olması lazım. Hanımefendi video çekiyor orada dediği bu “diyorlar ki havalara bak falan filan sanki ejderhası var” bizim millete zaten nerde anlamsız söz var koşar bu sözden ne aldınız bir şey anlamanıza gerek yok anlamsız bir söz önemli olan duruma geçelim.

Tahminimce bu hanımefendiye birisi yorum yazmış sanki ejderhan var ne bu havalar bu da çıkmış he ejderham var diye cevap yazmış hanımefendinin sesi birazda etkileyici (diyorlar ki şu havalara bak oyş! Kız ne tatlı söylüyor ejderhan var tabi sen ne dersen o 🙂 ) arkaya da bir fon müziği efem ne kadar tik tokta bayan varsa erkeklere havam var ejderham var mesajı veriyor.

Bir eğlencede arkadaş herhangi bir ülkeye gitsen diline çevirsen al bak ne güzel akım bu desen bu videoyu göstersen senin suratına bakar ney diye, zekiyim lan ben ne anlan sen hırbo dersin herhalde.

Millet uzaya taş atıyor biz insanımız halen ejderhaların yaşadığını sanıyor. Videoyu merak edenler, duymayanlar bu yazıdan sonra olur sanıyorum bizde de bir prim geldi. Google aratın ejderhası var, ilerde kaybolma ihtimali yüksek o zamanda kalırsa bianca ejderhası var yazarak aratın kalır

Sanki Ejderhası Var

Üst resim nasıl olmuş ben yaptım 🙂 ne yani bu kadar anlamsız söze bu resim anca en azından kötüde olsa benim ki sanat. Unutmadan aman diyeyim bunu sanat kategorisine editörler almasın! Genelde gereksizler arasında dursun.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 3 Katılım

 1. Sami Doğal 27 Ağustos 2020

  Ejderha mı kaldı arkadaş, neyin kafasını yaşıyorsunuz.

 2. Musti 27 Ağustos 2020

  Belki var hanımefendinin ejderhası ne biliyorsunuz. Şaka falan bir tarafa da bu akım oluyor ve bu anlamsız akımdan birçok kişi etkileniyorsa kültür seviyemizde şüpheliydim artık değilim birçok insanın kültür seviyesi düşük onu anladım.

  Diyorlar ki şu havalara bak sanki ejderhası var. Belki var şu sözde ki anlama bak çok anlamlı kafiye uyak şair olsa yazamaz bu akımı çıkaran da akıma da yer alanlardan da kültür en üst düzeyde ağabey onu anladım.

 3. İlker Salman 5 Ağustos 2019

  Ejderhası olan ablanın Dj remixi bile çıkmış. Hadi göbekleri sallayalım harbi ekranda ejderhaları var.