Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Koronavirüse Yakalandı!

İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu korona virüse yakalandığını 25 Ağustos 2020 tarihinde Twitter hesabından duyurdu.

Nihat Hatipoğlu Koronavirüse Yakalandığını Duyurduğu Paylaşımı – Arşivlendi

Virüse yakalandığını ve evinde tedavi gördüğünü resmi Twitter hesabında yazan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu biliniyor.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumun ile katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 3 Katılım

 1. Kadir 29 Ağustos 2020

  Ne biliyormuş sevip sevmediğimizi gelmiş sormuş mu 🙂 ben seviyorum hocayı servet’in dediği gibi seveni az olan birisi her ramazan televizyonlarda olur ve en çok izlenen ramazan programı olur mu bunu da mı düşünemedin de yazdın.

 2. Burak 29 Ağustos 2020

  Nihat hocada Athena Gökhan’ın cevabına hiç polemiğe girmemiş tınlamamış yani şahsen bende tınlamadım arada böyle çıkıp bilerek eleştirerek gündem de kalmaya çalışanlar mutlaka olur.

 3. Servet 29 Ağustos 2020

  Nihat hocaya birçok mesaj gelmiş hastalığına sevinen mesajlar Nihat hocada bunlara cevaben benim hastalığıma sevinenler din düşmanlığı bu kadar mı zavallı yaptı size diyerek cevap yazmış.

  Arkasından Athena Gökhan (Gökhan Özoğuz) cevaben hastalığına sevinenler neden din düşmanı olsun ki sizi ülkenin yüzde 75’i sevmiyor diye sitem tarzı mesaj yanmış.

  Diyor ki Nihat Hatipoğlunu sevmeyen neden din düşmanı olsun. Athena’nın büyük bir yanlışı var tamam, Nihat Hatipoğlunu sevmek dinin emri değil ama Nihat Hatipoğlunun yüzde 75 sevmeyenin olmadığı külliyen yanlıştır.

  Hatipoğlu gerek sohbetlerinde gerek halka yakınlılığı ile bilinen bir ilahiyatçıdır ben sevmiyorum diyen hiç bir kimseyi duymadım yüzde 75 nerede de sen öyle bir kanıya varıyorsun ayıpladım bu twitti Nihat Hatipoğlunu severim söylediklerine de itimat ederim halkın çoğunluğu da bu şekilde.

  Sevilmeyen bir kişi ramazanlarda yıllardır en çok izlenen ilahiyatçı olur mu soruyorum size…