Nilco Sıvı 200 Ml Dezenfektanı

200 ml önceden de gördüğüm Nilco 200 ml h711 el dezenfektanı aldım. alırken üst tarafında baya bir boşluk var 200 ml ama acaba kullanılan malımı satılıyor diye düşündüm ilk kez görüyorum üstünün yaklaşık 2 parmak boş. yine önceden aldığım 200 ml kolonya ile yan yana koydum boyları aynı sadece Nilco biraz geniş gibi duruyor.

nilco 200 ml h711 el dezenfektanı arka

Eğer bu şekilde ise neden üstü bu kadar boş sözlükte kullanan arkadaşlar olmuştur kullanan varsa biliyorsa nedeni bilmiyorsa nedenini onlarda alırken 2 parmak kadar boş olacak şekilde mi almışlar.

İlerde bitince belki denerim 200 ml su ile bu kadar yine boşluk kalacak mı diye.

nilco 200 ml h711 el dezenfektanı ön taraf

bu ara fiyatını da yazayım merak edenler için satıyorlardı nisan 23 ulusal egemenlik ve çocuk bayramı günü bakkaldan 20 türk lirasına aldım internette 30 – 35 lira arasında modeli sanisept h711.

Hastanede görmüştüm hastanede olan iyidir herhalde mantığı ile aldım. bu ara kokusu hoş rahatlanan ağır ama güzel bir kokusu var. Alkol kokusu gibi ama biraz daha ağır ve yakıcı bir kokusu vardı.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 1 Katılım

  1. mrv 23 Nisan 2020

    kapak sanki resimde emanet gibi duruyor kapaktan dökülme ihtimali olabilir boşluğu da dökülmesin diye bırakmış olabilirler bu şekilde dik taşınırsa sallanır ama dökülmez