Kutlu Robotics (Youtuber)

Evinde var olan elektronik eşyalardan robot ve benzeri projeler yapmaya çalışan genç girişimci birinin Youtube kanalıdır. Genç hatta çocuk yaşta üretmenin mutluluğunu kanalında ki videolardan görebilirsiniz.

Kutlu Robotics (Youtuber)

Kendi yaşıtları bilgisayarda oyun oynarken ya da cep telefonu bağımlısı olmuşken bu arkadaşın bu tür projeler üretmesi gerçekten gurur vericidir.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 7 Katılım

 1. Yusuf Karagöz

  Bu arkadaşın kanalında torol adı altında (gereksizin tam adını vermeye gerek görmüyorum) birisi aklınca küçük düşürecek yorum yapmış. Dikkatleri de bu yüzden üzerine topladı. Bu yorum yapan gereksiz aslında bu arkadaşı küçük düşürmek isterken dikkatleri üzerine çekti ve başaralı bir çocuk olduğunu gösterdi.

 2. Özcan Kılıç

  Zaten üretemediğimiz için ülkemiz daha hızlı ilerleyemiyor. Hep tüketiyoruz. Helal olsun arkadaşa diyecek başka bir sözüm yoktur.

 3. Akif Çolak

  Bu başlığın kısa bence özlü sözü ise benden olsun. Kısa ve anlamlı umarım beğenirsiniz. Üretene severim, tüketeni döverim.

 4. İsmail Akkaş

  Başlığı açan yazar arkadaşa teşekkürler. Ziyaretçi almak adına en çok Youtube abonesi olan kişileri açmak yerine girişimci, üretken bir insana başlık açmasından dolayı adıma teşekkür ederim. KH Sözlük farkı işte üreten halkın da her zaman yanında olduğunu yine gösterdi.

 5. Cemal Kartal

  İsteyince yapılmayacak şey yok ağa hep söylerim. Yaşım bu arkadaşa göre baya büyük ama inanın helal olsun şu çocuğa demekten bile hayâ ediyorum. Çocuk demekten haya ediyorum. Umarım ilerde çok iyi yerlere gelir. Gelir ve ülkemize faydalı bir robot üreticisi olur. Destek olalım.

 6. Servet Baştug

  Videoları izledim sesinden anladığım kadarıyla 13 yaş altı bir genç, çocukken bende böyle ilgilenirdim. İlerleyen günlerde ise bilgisayar yazılımcısı oldum. İzlerken gerçekten duygulandım ve gururlandım. Kanala abone olup videoları beğenerek bu tür genç girişimcilere destek olmayı unutmayın.

 7. Osman Solak

  Kanalına Youtube girerek Kutlu Robotics yazarak bulabilir, arama motorlarına Kutlu Robotics yazarak videoları görebilirsiniz.