Kurtlar Vadisi Dizisi Ne Ayak Önceden Bazı Olayları Dizide İşliyorlar

Kurtlar vadisi dizisi ne ayak arkadaşlar zamanında fetöyü tespit ya tahmin diyelim biliyorlar, biraz öncede bir video izledim sars yani corona virüsünü adamlar 17 yıl önce deve tuncay dizide sars mikrobunu yayar maskeden çok para kazanırlar diyor bu işler önceden de var bunlar işliyorda bazıları görmek mi istemiyor yoksa kurtlar vadisi adı gibi gerçekten kurtlar vadisi mi?

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 3 Katılım

 1. levet 28 Mart 2020

  sesin söylediğin 2002 – 2003 seneleri arası ergenler bilmez eskiler hatırlar o zaman da sars mikrobu vardı toplamda 775 kişi bu bilinen bu virüsten dolayı yaşamını yitirdi.

  yani kurtlar vadisinde bahsedilen olay o zaman yaşanan bir salgın olay idi 20 sene 17 sene herneyse orayı adamlar bilmedi zaten vardı.

 2. Gökhan Sönmez 11 Mart 2020

  Sende bizim millet gibi düşüyorsan ne ayak diye sorarsın. Bizim millet herkes mit herkes ajan aslında bu bizim genimizde var. Nasıl yani milletçe her şeyi bilir vatanda her şeyden haberdarız bizden kaçmaz psikolojisi olduğundan milyonlarca şey işlenir.

  İşte bazıları böyle tutar sonra da ne ayak, nerden bildiniz deriz bilmem anlatabildim mi? Birçok bölüm çekilse de ille birinden biri yaşanır. Bu tutmuş yani görülmüştür diğerleri de görüldü mü hayır görülmedi.

 3. kimlergelmişkimler 11 Mart 2020

  sen corona sars mikrobu yenimi sanıyorsun belkide yüzyıllardır vardır şimdi çinden hapşursalar ülkemize sesi geliyor velhasıl teknoloji gelişti artık duyuluyor bu vakalara önceden ecelden öldü derlerken şimdi virüsten öldü deniliyor farkı bu fetö olayında ise zamanında yanlış hatırlamıyorsam bu fetöyü nasıl tespit ettiler veya işlediler herneyse işte millet dizi için ayağa kalktı ifadeleri alındı biliyorum demek ki birşey çıkmadı çıksa yüce devlet emin ol bırakmaz