Kasım Süleymani

İranlı Şii bir komutan sunilere düşmanlığı ile bilinir. ABD TRUMP talimatı ile 3 Ocak 2020 de ABD askerleri tarafından vurulmuştur.

| Kategori: #Karışık | Etiket:

Üye olmadan (hemen) yorum yazabilirsiniz. İsim alanına adınızı yazmanız zorunlu değildir. Takma ad veya nickinizi isim olarak sitede kullanabilirsiniz.

Sende Katıl

Yorumun ile sende katıl, diğer ziyaretçileri bilgilendirme güzel bir şey.

Toplam 8 Katılım

 1. vuslat

  cübbeli hocanın sohbetinde dinledim bu zındık sırf babası ve suni kızı babasının gözü önünde ettirtirmiş. hatta cübbeli tv de bir kişinin de ciğerini söktürüyor videoyu izledim gebermiş gitmiş zındık odunun bol olsun pislik zındık.

 2. ikram

  adamı yüzüğünden tanımışlar haber sitesinin birinde yüzüğe dikkat diyor bende dedim yüzük uyuşmuyor. başka birisi öldürüldü ortalık bulandırılmaya çalışıyor falan yazacak haberde meğer yüzüğe dikkat diyerek yüzüğünden tanımışlar onu haber diye veriyorlar.

 3. rıza

  3. dünya savaşını başlatacak olay süleymani ölümüdür diye sürekli bahsediliyor.

  1. senm

   iran demiş ya ilerde bunun öcünü hiç ummadığı zamanda alacağız diye demek ki ileri atılan ve unutulan bir sonuç çıkacak gibi 3. dünya savaşı falan çıkmaz merak etme.

  2. yavuz

   3. dünya savaşı başlayacak belki yüz yıldır başlayacak 2. Dünya savaşı bitti arkadan 1 hafta geçti söylenmeye başlandı bu 14894198498489. neden tabiî ki sayı atma sadece nedenleri saymakla bitmez süleymani ile başlayacak 14894198498489.Dünya savaşı başlama nedeni.

  3. Musa

   merak etme rıza bir leş için kimse dünya savaşı yapmaz!

 4. senm

  biri vurmuş biri ölmüş bize ne arkadaş iran abd yesinler birbirlerini, adamlar zamanında bize çok aklınca posta koymaya çalıştırlar abd de burada ben istediğimi istediğim zaman istediğim yerde vururum dünya devi benim demeye getiriyor.

  iranlılar abd bunun hesabını zaman içinde çok kötü ödeyecek diyor ama hiç sanmıyorum.

  peki abd neden öldürdü süleymaniyi abd başkanı abd askerlerini karşı tavır alıyor tehlikeli hale gelmemesi için diyor iran abd ilişkisi nereye gider iran yıllardır hep bize muhalefet nereye giderse gitsin hiç de umurumda değil.

 5. yağız

  iran devrim muhafızları ordusu kudüs gücü görev yapmış zamanın behrinde ırak devrilmesinde abd yardım eden daha sonra kendi gücünü ispatlamak amacı ile abd kafan tutan iranlı eski bir komutan.