Yollarını Parasıyla mı Yaptı Diyenler için Yazdım

Devletin yapmış olduğu yolları parası ile mi yaptı bizim paramızla yaptı diyen geri zekâlı insanlar ne yazık ki çoğaldı. Bu yazımı bu geri zekâlı insanlar için yazıyorum. Aslında bu bahsedilen geri zekâlı arkadaşlar bu yazdıklarımı biliyor ama fitne sokak ya da değişik sebeple devlete karşı duran şereften yoksun vatan haini bunlar biliyor musunuz?

Yollarını Parasıyla mı Yaptı Diyenler için Yazdım

Gelelim aslı yazımıza devletin yöneten kişi vatandaşların hizmet alması için çalışan kişi ve kişilerdir. Ülkemizde bu kişileri biz oyla seçeriz ve seçtiğimiz kişide ülkeyi yönetir. Bakın kimi seçersek o yönetir. Ey geri zekâlı sen diyorsun ki parası ile mi yaptı paramla yaptı. “Tabi senin benim paramla yapacak onun için seçtik” lafı daha da uzatmak istemiyorum arkadaşlar. Netice olarak bu söylemde bulunanlar aslında bunu senden benden iyi biliyor ama fitne sokmak hatta ve hatta iç karışıklı çıkarmak için kasıtlı olarak yapılıyor bunlar.

Siyaseti sevmem uzak dururum ama bir amacım vardır devlet başa kuzgun leşe… Lazı, gürcüsü, vatansever kürdü, Sinoplusu, Karslısı kardeşiz biz bu memlekete bin canımız olsa binide çekinmeden veririz. Boşuna yırtmayın kendinizi bu millet yıkılmaz bu millet senin gibi üç beş çapulcu ile hiç yıkılmaz.

| Kategori: #Karışık | Etiket:

Üye Olmadan (Hemen) Yorum Yazabilirsiniz.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.