iPhone 6 Bilinmeyen Kısayollar?

Öncelikle iPhone son sürümü olan iPhone 6 ve iPhone 6 plus modellerinde bulanan özelliklerden ve genel olarak iPhone bulunan özelliklerden nelerdir yazının devamında. Birçok merak edilen kısayol bulunmaktadır iPhone telefonlarda ilk kullananlar bu özellikleri bilmez. Bu konuda size yardımcı olmaya çalışacağız.

Mesela iPhone telefonlarda ilk olarak sessize alma menünün neresinde diye ilk başlayanlar aramıştırlar iPhone telefonlarda sessize alma tuşu sol üst köşesinde aç kapa düğmesi şeklindedir.

iPhone telefonlarda ekranın resmi nasıl çekilir şimdide bunun hakkında bilgi verelim. iPhone telefonlarda ekranın resmini çekmek için tuş kilidi tuşuyla menü tuşuna basıyoruz ikisine aynı anda bastığımız zaman ekranın resmini çekmektedir.

iPhone bulunan iCloud neye yaramaktadır bu konuda çoğumuzun bilgisi bulunmamaktadır iCloud, iPhone bize verdiği yedekleme pragmanıdır ve bu programda telefon rehberini fotoğraflar birçok şeyi yedekleye biliriz.

Ve iCloud kurulu olan telefonunuzun nerede olduğunu bulunduğu konumda ses çıkarması hatta çalındıysa kilitlenmesi sağlayabiliriz.

iPhone telefonlar hakkında merak edilen konulardan değindik iPhone telefon birçok özelliği olduğu için hepsini paylaşamıyoruz merak edenler varsa diğer yazılarımıza bakabilirler.

| Kategori: #Mobil | Etiket:

Üye Olmadan (Hemen) Yorum Yazabilirsiniz.

Sende Katıl

Yorumun ile sende katıl, diğer ziyaretçileri bilgilendirme güzel bir şey.