Interpals.net

İngilizce başta olmak üzere birçok dilde pratik yapmak için kurulan sitedir. Email ya da sosyal medya Facebok, Twitter ile giriş yaparak üye olunabilir. Sadece yazılı sohbet imkanı olan interpals.net sitesinde görüntülü konuşmak yoktur.

3 Şubat 2021 Tarihli Interpals.net Ana Sayfa Görünümü

Tüm dünyada anlık online kişi sayısı gündüz 8 bin, gece saatlerinde ise 3 bin olabilmektedir. Site tamamen ücretsiz olup, gelirini reklâmlardan kazanmaktadır.

| Kategori: #Eğitim | Etiket:

Üye Olmadan (Hemen) Yorum Yazabilirsiniz.

Sende Katıl

Yorumun ile sende katıl, diğer ziyaretçileri bilgilendirme güzel bir şey.

Toplam 6 Katılım

 1. İsmet Duru

  5 aydır kullanıyorum. Yaşım 38, 33 ile 42 arası kız arkadaş araması yapıyorum hep aynı kişiler yeni üye geldiği yok. Zaten üyeleri de Türk bayanlardan bahsediyorum o kadar havalılar ki sanırsın hepsinin babası kral. Normalde muhabbet kuran birisiyimdir. Dediğim gibi 5 aydır da kullanıyorum. Havalarından kasılmalarından düzgün bir muhabbet kuramıyorsun.

  Bunu bir ben demiyorum. Diğer erkeklerle de konuşmamda ben demeden hep aynısı dediler kızlar çok havalı diye. Tavsiyem Türk bayanları ile hiç muhatap olmayın sinirinizi bozmayın. Onun yerini yabancı diliniz varsa yabancı bayanlar ile konuşun çok anlayışlılar ve muhabbetleri de baya iyi oluyor.

  Bu ara bir de not ekliyim 2 kere hesabımı kapattılar. Birisin de haklıydılar şikayet etti birisi buna bir şey dediğim yok. Fakat diğerinde ise bayanla özel konular konuşuyordum. Muhtemel bazı kelimelerde filtre var çok özel kelime kullandığımdan bir de baktım üyeliği banlamışlar. Özele siz neden karışıyorsunuz hadi şikâyet olsa tamam üyeliğimi durdur.

  O üyeliğime iki kere haklı yere banlamadığım ile mail attım 20 gün oldu halen cevap yoktur. Yıllarca kullananların bile banlandığını gördüm. Kullanırken dikkatte etseniz bir de bakarsınız üyelik gitmiş, arkadaşlar gitmiş. Çok basit şeylere banlıyorlar ve mail atsanız da kesinlikle dönüş yapmıyorlar.

  1. Hakan Gülcan

   Özele karışmak ne demek ya! Arkadaşlarımla ne konuşur konuşurum. Özelde yazılanları banlamak büyük bir ayıp anladım özel kelimler konuşmuşunuz. Bu ne bilişim etiğine uygun ne de kanunen uygun. Özel yazışmaları okumak ona göre şikâyet yoksa karar vermek yanlış geçmiş olsun İsmet başka diyecek bir şey bulamadım.

   1. İsmet Duru

    Hakan muhtemelen bazı kelimeler eklemişler. Bu kelimelerde genel uygun olmayan kelimeler onları fazla yazarsan sistem seni otomatik engelliyor. Arkadaş şikâyet etti desem etmez çünkü o da muhabbeti açan kendisi, kendisi konuşuyordu. Engellediğimi görünce yeni hesapta resmimi gördü direk ne oldu diye bana o sordu. Şikâyet varsa engelle şikâyet olmadan neden engelliyorsun. Haklı olduğumu düşündüm mail attım ama 20 günü geçti hiçbir cevap yok.

 2. Ferhat Yüksel

  Türk kullanıcılar ile sohbet edemezsiniz Türk kullanıcılar çok cool yani havalı özellikle yurtdışında ki kişilerle muhabbet etmeyi deneyin. Mesela Ukraynalı kızlar Türkçe geliştirmek için yazışıyorlar ya da farklı bir ülkeden kullanıcılar ile yazı ile dil pratiği yapabilirsiniz.

 3. Ferit Damar

  Alexa’dan biraz önce baktım Azerbaycan kökenli site gözüküyor.

  Girişler ağırlıklılı Azerbaycan, Romanya ve Rusya gözüküyor. Azeri kardeşlerimizin böyle kaliteli bir dil pratik geliştirme sitesi yapması hoşuma gitti.

  1. Gürkan Kurt

   Orada sadece Ferit dil pratiği yoktur. Sohbet arkadaşlık imkanıda var.