Interpals.net

İngilizce başta olmak üzere birçok dilde pratik yapmak için kurulan sitedir. Email ya da sosyal medya Facebok, Twitter ile giriş yaparak üye olunabilir. Sadece yazılı sohbet imkanı olan interpals.net sitesinde görüntülü konuşmak yoktur.

3 Şubat 2021 Tarihli Interpals.net Ana Sayfa Görünümü

Tüm dünyada anlık online kişi sayısı gündüz 8 bin, gece saatlerinde ise 3 bin olabilmektedir. Site tamamen ücretsiz olup, gelirini reklâmlardan kazanmaktadır.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 16 Katılım

 1. Hakan Şahin 15 Kasım 2021

  Bayan kullanıcıların bir çoğu girip girip çıkıyor. Bakıyor ne var ne yok sonrada tekrar çıkıyor.

 2. Orhan Damlar 11 Kasım 2021

  1 seneye yakın oldu buradayım. Tecrübemi sizlerle paylaşayım. Dili unutmamak için üyelik açarsanız açın. Bakın iyi okuyun dili unutmamak için diyorum. Dil öğrenmek zor başka bir yerde dil öğrenmeye çalışın mesela Youtube’da İngilizce öğrenme videolarına bakabilirsiniz.

  Artı Türklerle hiç uğraşmayın ben ilk 1 ay yabancılarla takıldım sonradan Türklere (kızlara) falan derken o da saysan 3 kişiyi geçmez. Tam bir vakit kaybı ve gereksizlikti. İnanın ne aradıklarını amaçlarının ne olduğunu çözmedim.

  Şimdi bazı arkadaşlar derki ya kızla konuşuyorum yok öyle değil onların sıkıntılarını dinler, dinler sonra da ya yeni hesap açarlar ya da hesabı siler giderler. Türklerle hiç zaman kaybetmeyin. Dil unutmamak içinde yabancılara yazın. 8 aylık tecrübem sabittir isterim ki sizin de zamanınız kaybolmasın.

  Bakın üstüne bastıra, bastıra tekrar yazıyorum. Türk kızları o kadar havalı, o kadar havalı ki sanırsın dünya güzellik yarışmasında birici ile konuşuyorsun.

 3. Rüstem Akman 24 Ekim 2021

  Yeni abone olmuş bir saat içinde arkadaş olarak birisini eklemiş. Bu durumda aklıma şu geliyor. Sen daha yeni, yeni dediğim bir saat olmamış arkadaş olarak birisini buluyorsan demek ki hesap fakedir. Birçok hesapta fake oluşturulmuş hesap kim tarafından nasıl oluşturuluyor onu bilemem. Gelen yeni ziyaretçileri tutmak için de yapılıyor olabilir.

 4. Eren Çolak 5 Ekim 2021

  Hiç değerli vaktinizi harcamayın birçok profil oluşturulmuş sahte erkekler başka birinin resmini kullanıyor. Kızlarda tabi bu sahte profilden dolayı çok temkinli ve sizle ne yapsanız da konuşmuyorlar. Böyle bir önyargıları var. İlla dil öğrenecekseniz Türk erkekleri de bayanları da hiç uğraşmayın dil öğrenmekten soğursunuz yabancılara yazın.

 5. Lütfü Kurt 3 Ekim 2021

  Bakınız: Pen Pal

 6. Akif Gürses 3 Ekim 2021

  Kızın birinin profiline girdim Türk kızı Türkiye’yi engellemiş. Artık Türk erkelerinden nasıl bıktıysa İngilizce metni “This user only accepts messages from 30-48 year old users . This user does not accept messages from Turkey, Afghanistan, Pakistan, Iran, Iraq or Syria.” bu şekildedir.

  Türkiye yanında diğer ülkeler olsa da kendi ülkesini en başa almış.

 7. Eren Tonguç 1 Ekim 2021

  İngilizceyi geliştirelim dedik üye oldum. Bir iki yabancıya yazayım dedim pat önüme “Sorry, this user’s privacy settings do not allow you to contact them.” yani Türkleri çoğu engellemiş geçmiş olsun.

  Türk erkekleri burada da kendini göştermiş.

 8. Turan Yiğit 29 Eylül 2021

  Yaklaşık 10 ay kullandığın bir sitedir. Genelde bayanlar konuşmuyorlar. Erkeklerde bayan mısın diyor erkek profili olduğu halde o kadar abazalar artık gerisini siz düşünün. Bayanların bot olma ihtimali yüksek olan bir sitedir. Denemeye o an ne kadar aktif bayan varsa profiline baktım yaklaşık 30 kişi olmuştur. 1 saat kadar tanıdığım yani önceden konuştuğum iki kişi sadece kim profilime bakmış diye bana bakmış. Kızlar normal de profilime kim baktı diye merak eder bakar. Dediğim gibi 30 kişiden sadece 2 kişi baktı onunda bot olmadıklarından zaten emindim.

 9. Akif Demirci 29 Eylül 2021

  Hesap dün açtım bir gün oldu. Şimdi girdim sadece bir kişi profilime bakmış.

  O kişi de girer girmez karşıma çıkmıştı. Ya bot ya da o an anlık profilime baktı.

 10. Selahattin Çetin 19 Eylül 2021

  7 ayda 4 hesap açtım kapandım. Hep aynı kişiler fazla Türk bayan üyesi yoktur. Bunlarla da muhabbet bir yere kadar gidiyor. Konuşacak konu bitiyor kızların birçoğu da zaten kısa, kısa cevap veren üyeler sohbete bir şeyler katma diye bir şey yoktur. Sohbette katılım olmayınca zamanla çekilmez oluyor ve sıkılıyorsun.

 11. Emin Demiröz 5 Eylül 2021

  Arkadaş arıyorsanız hiç uğraşmayın interpals.net üyelerden arkadaş zor olur. İngilizce geliştirmek özellikle İngilizce yazınızı geliştirmek, unutmamak istiyorsanız yabancı üyelerle konuşursanız çok iyi tavsiye ederiz. Arkadaş arayanlar boşuna hiç uğraşmasın 7 ayda 3 kişi ile konuştum en kısa bir ay kadar iş çıkmaz yani bir de bakıyorsunuz ya üyeliğini siliyorlar ya da muhabbet konusu bitiyor arkadaşlıkta bitiyor.

  Orada bayan üyeler çok havalı böyle sanki babaları kral bir hava bir hava anlatamam. Yazana da neden yazdın gözüyle bakıyorlar. İnsan profiline baktı diye birine engeller mi orada gördüm engelleyen oldu. İşin garibi profilde sadece manzara resmi vardı.

  7 ayda 3 kişiyi çektim dördüncüye de artık tahammülüm yok girsem de arada ya da İngilizce ilerde daha geliştirirsem girerim. Bir de tavsiyem yazdığınız kişi eğer çok kısa yazıyorsa hiç uğraşmayın ondan iş çıkmaz. Muhabbeti açmaya da devam etmeyin ondan hiç bir şey çıkmaz. Çıkmadığı gibi canınızı da sıkar.

 12. Erdinç Sancak 14 Ağustos 2021

  Hesapların çoğunluğu gerçek değil. Profillerine bakarsanız hep yüksek lisans yazmışlar ama hiç alakası yoktur. Erkek üyelerde bayan üyelerde ağır erkek, elit kız modundalar ama gerçek öyle değil.

 13. Cengiz Aydoğdu 14 Ağustos 2021

  Yabancı dil unutmama ya da geliştirmede gayet iyi fakat Türk kız arkadaşlık arayanlara tavsiye etmem. Site de yaş grubunuza göre 10 kız ancak bulursunuz. Türk kızları ise havalı muhabbet pek kuramıyorlar. Muhabbet kuramadıkları gibi bir de size sapık gözüyle bakıyorlar.

  Yaş grubuna göre sıralama yapın birçok kişi kız listede çıkar ama dediğim gibi 10 kişiyi geçmez yani diğer hesaplar bu 10 kişinin açtığı ya da başkaların açtığı sahte hesaplardır.

 14. İsmet Duru 19 Haziran 2021

  5 aydır kullanıyorum. Yaşım 38, 33 ile 42 arası kız arkadaş araması yapıyorum hep aynı kişiler yeni üye geldiği yok. Zaten üyeleri de Türk bayanlardan bahsediyorum o kadar havalılar ki sanırsın hepsinin babası kral. Normalde muhabbet kuran birisiyimdir. Dediğim gibi 5 aydır da kullanıyorum. Havalarından kasılmalarından düzgün bir muhabbet kuramıyorsun.

  Bunu bir ben demiyorum. Diğer erkeklerle de konuşmamda ben demeden hep aynısı dediler kızlar çok havalı diye. Tavsiyem Türk bayanları ile hiç muhatap olmayın sinirinizi bozmayın. Onun yerini yabancı diliniz varsa yabancı bayanlar ile konuşun çok anlayışlılar ve muhabbetleri de baya iyi oluyor.

  Bu ara bir de not ekliyim 2 kere hesabımı kapattılar. Birisin de haklıydılar şikayet etti birisi buna bir şey dediğim yok. Fakat diğerinde ise bayanla özel konular konuşuyordum. Muhtemel bazı kelimelerde filtre var çok özel kelime kullandığımdan bir de baktım üyeliği banlamışlar. Özele siz neden karışıyorsunuz hadi şikâyet olsa tamam üyeliğimi durdur.

  O üyeliğime iki kere haklı yere banlamadığım ile mail attım 20 gün oldu halen cevap yoktur. Yıllarca kullananların bile banlandığını gördüm. Kullanırken dikkatte etseniz bir de bakarsınız üyelik gitmiş, arkadaşlar gitmiş. Çok basit şeylere banlıyorlar ve mail atsanız da kesinlikle dönüş yapmıyorlar.

 15. Ferhat Yüksel 18 Şubat 2021

  Türk kullanıcılar ile sohbet edemezsiniz Türk kullanıcılar çok cool yani havalı özellikle yurtdışında ki kişilerle muhabbet etmeyi deneyin. Mesela Ukraynalı kızlar Türkçe geliştirmek için yazışıyorlar ya da farklı bir ülkeden kullanıcılar ile yazı ile dil pratiği yapabilirsiniz.

 16. Ferit Damar 3 Şubat 2021

  Alexa’dan biraz önce baktım Azerbaycan kökenli site gözüküyor.

  Girişler ağırlıklılı Azerbaycan, Romanya ve Rusya gözüküyor. Azeri kardeşlerimizin böyle kaliteli bir dil pratik geliştirme sitesi yapması hoşuma gitti.