Hasan Can Kaya (Komedyen)

16 Aralık 1989 Güngören, İstanbul doğumlu Hasan Can Kaya Stand-up göstericisi, komedyendir. Mizahında argo sıkça kullanan Hasan Can Kaya genelde yaşça büyük kesime hitap etmektedir. Yaşça büyük kesime hitap etmesi argo esprilerinden kaynaklanmaktadır.

Hasan Can Kaya

Konuşanlar Talk Show, Hasan Can Kaya – Stand Up Party ve Bir Yeraltı Sit-com’u başlıca gösterileridir.

| Kategori: #Sanat | Etiket:

Üye Olmadan (Hemen) Yorum Yazabilirsiniz.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 3 Katılım

 1. Seyit Aydoğan

  Acun Ilıcalı’nın ısrarlı üzerinde durduğu kendi Exxen projesine almak istediği kişidir. Acun Ilıcalı Hasan Can Kaya’yı YouTube’da izler ve çok beğenir. Ertesin gün Hasan Can Kaya’yı bulmasını isterler ve 10 dakika gibi kısa sürede Exxen’de gösteri yapması için anlaşırlar.

 2. Ali Boz

  Bizim Türk milletine bel altı söz söyle zaten hemen gülerler. Espri kapasiten olmasına gerek yok. Biraz hızlı düşün hızlı konuş bel altı yap gülmekten kırar geçersin. Yarın bir gün bende komedi ya da Stand Up gösteri yapmayı düşünüyorum. Bel altı konuş gitsin nasıl olsa gülerler.

  Abi espri biraz zeka yoklayacak seni düşündürmeden yapılan gösteri boştur. Bak Cem Yılmaz’a bel altı yapıyor mı yapıyor tamam ama rahatsız etmeden zekayı zorlayan espiriler yapıyor.

 3. Sibel Karaçay

  Gösterileri ağırlıklı argo ve bel altı ben hiç gülmüyorum. Nejat Uygur 2 desek yeridir. Nejat Uygur’da böyle sürekli bel altı espriler yapardı pek farkı yok.