Hanife Gürdal

Magazin kod adı fenomen gelin adayı, evlilik programlarında sık, sık boy gösteren evlendi, evlenecek derken evlenen (KH) ve evliliğinden sıkılan gündemden düşmemeye özen gösteren kişidir. Sosyal medya da sürekli aktiftir.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 7 Katılım

 1. İlker Toker

  Güzelim sözlük sitesini magazin sitesine çevirdiniz. Editörler uyuyor musunuz acaba sorarım size KH sözlük magazin sitesi mi? Hanife Gürdal ve eşi Kemal Ayvaz merak edenler YouTube sayfasını izleyebilir. Soru cevap videosu da yapmışlar. YouTube Hadife Gürdal yazın kanal olarak aratın çıkıyor. Tabi ilerleyen zamanda karar değiştirip kanallarını silmezse neden dedim bu kız kızdan bahsettiğim kişi Hanife Gürdal sürekli karar değiştiriyor da ondan dedim.

 2. Rabia İncekara

  Kemal Ayvaz dan boşanıyor, boşanıyorum kına yakın dedi boşanmamış herhalde Instagram’da resimleri halen var. Boşanmasın bence aile hayatı önemli boşanma kız eşinle beraber yaşa boş ver sağda solda söylenenleri hayatını eşinle beraber kur kesinlikle istemem ama boşanıp mutsuz olabilirsin.

 3. Metin Yurdakul

  Youtuber olmaya karar veren eski gelin adayı Kemal – Hanife Gürdal Ayvaz adında Youtube kanalı açmış. Umarım başarılı olur. 8 Ocak 2020 tarihinde YouTube kanalı açmış 14,800 abonesi var. YouTube’da bugüne (19 Eylül 2021 – Pazar) kadar 3.254.143 izlenmiş.

 4. Naim Teker

  Evlendikten sonra ki kızlık isim ve soy ismini kullandı yeni ad ve soyadı Hanı̇fe Gürdal Ayvaz olmuş kişidir.

 5. Sinan Bırakan

  Buna Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı müdahale etmiyor mu? Kocamdan sıkıldım diyerek genç evlilere böyle örnek oluyor.

  Dışarı da zaten pandemi var devlet büyükleri elinizden geldiğince dışarı çıkmayın diyor. Bu da kocamdan sıkıldım dışarı çıkmak istiyorum diye milleti dışarı çıkarmaya yönlendiriyor.

 6. Sevim Bulut

  Kendinden yine söz ettirmeyi başaran bugün boy, boy haber sitelerinde “Kocamda sıkıldım benim gibi Trabzon’dan İzmir’e gelin olarak gelen var mı dışarı çakalım, bir şey içelim” diye takipçilerine seslenen, sıkılan dışarı çıkmak isteyen gelindir.

 7. Ozan Tuğrul

  Gündemden düşmemek için elinden gelenin en iyisi yapmaya çalışan. Başörtüsü ile alışık olduğum sonra “A! Hanife’ye bak açılmış, başörtüsünü de çıkarmış, O! bikinilerle pozları da var” dediğim. Başörtüden bikiniye nasıl geçti diye düşündüğüm, gündemlerin bayanıdır kendirleri başarılar.