Hanife Gürdal

Magazin kod adı fenomen gelin adayı, evlilik programlarında sık, sık boy gösteren evlendi, evlenecek derken evlenen (KH) ve evliliğinden sıkılan gündemden düşmemeye özen gösteren kişidir. Sosyal medya da sürekli aktiftir.

| Kategori: #Sosyal Medya | Etiket:

Üye olmadan (hemen) yorum yazabilirsiniz. İsim alanına adınızı yazmanız zorunlu değildir. Takma ad veya nickinizi isim olarak sitede kullanabilirsiniz.

Sende Katıl

Yorumun ile sende katıl, diğer ziyaretçileri bilgilendirme güzel bir şey.

Toplam 4 Katılım

 1. Nors

  Evlendikten sonra ki kızlık isim ve soy ismini kullandı yeni ad ve soyadı Hanı̇fe Gürdal Ayvaz.

 2. Hadibuyur

  Buna Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı müdahale etmiyor mu? Kocamdan sıkıldım diyerek genç evlilere böyle örnek oluyor.

  Dışarı da zaten pandemi var devlet büyükleri elinizden geldiğince dışarı çıkmayın diyor. Bu da kocamdan sıkıldım dışarı çıkmak istiyorum diye milleti dışarı çıkarmaya yönlendiriyor.

 3. Bulut

  Kendinden yine söz ettirmeyi başaran bugün boy, boy haber sitelerinde “Kocamda sıkıldım benim gibi Trabzon’dan İzmir’e gelin olarak gelen var mı dışarı çakalım bir şey içelim” diye takipçilerine seslenen sıkılan dışarı çıkmak isteyen gelindir kendileri.

 4. Ozan

  Gündemden düşmemek için elinden gelenin en iyisi yapmaya çalışan. Başörtüsü ile alışık olduğum sonra “A! Hanifeye bak açılmış, başörtüsünü de çıkarmış, O! bikinilerle pozları da var” dediğim. Başörtüden bikiniye nasıl geçti diye düşündüğüm, gündemlerin bayanıdır kendirleri.