Hakkımızda ve İletişim

Hakkımızda ve İletişim

Hakkımızda ve İletişim

Halk katılımı ile oluşturulan katılımcı halk sözlüğü ya da bilgi kütüphanesidir. Katılımcı sözlüktür. Birçok merak ettiğimiz, anlamını bilmediğiniz kelime veya sözcükler vardır. Bunlar günlük hayatımızda değişik şekillerde önümüze çıkar. Ne demek olduğunu merak eder ve araştırmaya gideriz. Özellikle internet elimizin altında ise internet nimetlerinden yararlanmak için arama motorlarına hemen ne demek olduğunuz yazarak internet üzerinden arama yaparız.

Khsozluk.com editörleri olarak bu siteyi kurma amacımız günümüz de önümüze çıkan sözlük veya kelimelerin ne anlama geldiğini ne demek olduğunu bilmenizi sağlamak olacaktır. Kısaca kullanıcılar tarafından yüklenen kavramların anlam ve yorumlarını bulabileceğiniz katılımcı sözlük.

Not: Site içerisinde ki bilgilerin kesinliği ya da doğruluğu belli değildir, ziyaretçi veya diğer kişilerin kendine göre olan anlamları olabilmektedir.

Favicon

Favicon ( https://www.khsozluk.com/wp-content/uploads/favicon.png )

İletişim

Site editörleri olarak sürekli olarak yeni bilgileri sizlere vermeye çalışıyoruz ve vereceğiz. Sizlerde bilgi vermek isteyebilir ya da başka bir konudan dolayı bizlerle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Bu en doğal hakkınızdır. İletişim Adresimiz: contact[@]khsozluk.com