Hakkımızda ve İletişim

Hakkımızda ve İletişim

Birçok merak ettiğimiz, anlamını bilmediğiniz kelime veya sözcükler vardır. Bunlar günlük hayatımızda değişik şekillerde önümüze çıkar. Ne demek olduğunu merak eder ve araştırmaya gideriz. Özellikle internet elimizin altında ise internet nimetlerinden yararlanmak için arama motorlarına hemen ne demek olduğunuz yazarak internet üzerinden aratma yaparız.

Khsozluk.com editörleri olarak bu siteyi kurma amacımız günümüz de önümüze çıkan sözlük veya kelimelerin ne anlama geldiğini ne demek olduğunu bilmenizi sağlamak olacaktır.

Sürekli olarak merak edilen, bilinmeyen kelime veya sözcükleri eklemeye ne demek olduğunu sizlere sunmaya çalışıyor ve çalışacağız.

Not: Site içerisinde ki bilgilerin kesinliği ya da doğruluğu belli değildir, ziyaretçi veya diğer kişilerin kendine göre olan anlamları olabilmektedir.

favicon https://www.khsozluk.com/wp-content/uploads/favicon.png

İletişim

Site editörleri olarak sürekli olarak yeni bilgileri sizlere vermeye çalışıyoruz ve vereceğiz. Sizlerde bilgi vermek isteyebilir ya da başka bir konudan dolayı bizlerle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Bu en doğal hakkınızdır. İletişim Adresimiz: contact[@]khsozluk.com