Gelin Adayı Hanife Aradığı Aşkı Bulması

İzdivaç adlı programda gelin adayı olan Hanife (Hanife Gürdal) sonunda aşkını buldu. Aşkı bulmak zor tabi hayırlı olsun. Hanife’nin aşkını bulma tarihi 9 Eylül 2016 tarihte bugün önemli olaylar arasında yerini almalımıdır. Tabiî ki bu da tartışmaya açık bir durum.

| Kategori: #Sosyal Medya | Etiket:

Üye Olmadan (Hemen) Yorum Yazabilirsiniz.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 7 Katılım

 1. Yavuz Macit

  Bakınız: Gelin Adayı

 2. İsmail Dörtler

  Aşk maşk hikaye kanka maksat televizyona milleti bağlamaktır. Evlilik programlarını kaldırdılar da kurtardık bunlardan bir daha görmek istemiyorum.

  1. Yusuf Gökdelen

   Haklısın İsmail sonradan bunun boy, boy resimleri çıktı yok başörtüsünü çıkardı. Mayo ile görüntülendi anladınız artık gerisini siz evlenmedi de sanırım.

   1. Yavuz Şengül

    Yusuf 2016 aradığı aşkı bulduğunu sandık, meğersem bulamamış kızcağız. Biraz önce izledim (Youtube’da yarım milyon izlenmiş bilinmeyen, abonesi az bir kanal olmasına rağmen) videoda 2019 tarihinde Hanife Gürdal namı değer gelin adayı Hanife evleniş ondan sonra da gündem olmadığından başka bir bilgi bulamadım.

    Bu önemli olan mevzunun yakından takipçisi olup (kendim yazdım kendim güldüm hem de sesli) size bildirmeyeceğim tabi çok ta tın, tın diyoruz. Halen bu konuları hortlatarak yazıp elimizi yoruyoruz oda ayrı bir mesele…

 3. Tarık Şişman

  Konuyu horlatmak gibi olmasında şimdiye doğurmuştur.

  1. Ömer Fetih

   Instagram Tarık baş sayfasında yazmış kilo aldım hamile değilim diye! Hamile değilmiş, doğurmamış yani daha takipteyim. 🙂

   1. Servet Güdücü

    İyi de Ömer gardaş bundan bizene!