Gelin Adayı Hanife Aradığı Aşkı Bulması

İzdivaç adlı programda gelin adayı olan Hanife (Hanife Gürdal) sonunda aşkını buldu. Aşkı bulmak zor tabi hayırlı olsun. Hanife’nin aşkını bulma tarihi 9 Eylül 2016 tarihte bugün önemli olaylar arasında yerini almalımıdır. Tabiî ki bu da tartışmaya açık bir durum.

| Kategori: #Sosyal Medya | Etiket:

Üye Olmadan (Hemen) Yorum Yazabilirsiniz.

Sende Katıl

Yorumun ile sende katıl, diğer ziyaretçileri bilgilendirme güzel bir şey.

Toplam 7 Katılım

 1. Yavuz

  Bakınız: Gelin Adayı

 2. İsmil

  Aşk maşk hikaye kanka maksat televizyona milleti bağlamak evlilik programlarını kaldırdılar da kurtardık bunlardan.

  1. Göklenen

   Haklısın kanka sonradan bunun boy, boy resimleri çıktı yok başörtüsünü çıkardı yok mayo ile görüntülendi anladınız artık gerisini siz evlenmedi de sanırım.

   1. Yavuz

    Yok kanka olur mu 2016 aradığı aşkı bulduğunu sandık, meğersem bulamamış kız cağız. Biraz önce izledim (Youtube’da yarım milyon izlenmiş bilinmeyen, abonesi az bir kanal olmasına rağmen) videoda 2019 tarihinde Hanife Gürdal namı değer gelin adayı Hanife evleniş ondan sonra da gündem olmadığından başka bir bilgi bulamadım.

    Bu önemli olan mevzunun yakından takipçisi olup (kendim yazdım kendim güldüm hem de sesli) size bildirmeyeceğim tabi çok ta tın, tın diyoruz ama halen bu konuları hortlatarak yazıp elimizi yoruyoruz oda ayrı bir mesele.

 3. Tarık

  Konuyu horlatmak gibi olmasında doğurmuştur bile şimdi.

  1. Fetih

   Yok Tarık Instagram baş sayfasında yazmış kilo aldım hamile değilim diye! Hamile değilmiş, doğurmamış yani daha takipteyim. 🙂

   1. Servet

    İyi de Fetih gardaş bundan bizene!