Devleti Namus Bilip İtaat Etmek

Ne güzel de attım başlığı vatan ve devlet namustur bunu artık bilmeyen yoktur sanırım. Yazımın başlığını bu şekilde seçmemin nedenine gelmek istiyorum. Devlet büyükleri bildiğiniz üzere devleti yöneten kişilerdir. Her 5 senede bu değişik partilerden seçilmekte olup tamamen halkoyun ile seçilmektedir. En fazla oyun alan devleti yönetmeye hak kazanır çünkü ona sen, ben ya da sadece sen seçtin.

Hangi parti seçilirse sağ veya sol ben sağcı sen solcu ya da sen sağcı ben solcu olabilir fark etmez. Ülkeyi yönetende sağ parti ya da sol parti olur bu da fark etmez. Asıl önemli olan ülkeyi yöneten kişin devlet başkanı ve yönetici olmasıdır.

Bu yazımıma kadar ne demek istediğimiz anladığınızı düşünüyorum. sanırım. Hangi parti ve görüşten olursa olsun devlet büyükleri senin, benim, sağcının, solcunun, alevinin, kürdün ve ülkemizde yaşayan her kişinin yöneticisi ve devlet büyüğüdür. Bu durumda seçilen kişi ya da seçmediğin kişide senin devlet büyüğün ve vatan sevgin varsa namusun olacaktır. (Noktaya Dikkat)

| Kategori: #Karışık | Etiket:

Üye Olmadan (Hemen) Yorum Yazabilirsiniz.

Sende Katıl

Yorumun ile sende katıl, diğer ziyaretçileri bilgilendirme güzel bir şey.