Delimine Liverpool – Chelsea Maçında Sahaya Atlama Rezaleti

Delimine Youtube kanalını yöneten Fester Abdü, İstanbul Beşiktaş parkta Liverpool – Chelsea maçında sahaya atlayarak koşması gündemde duymayan kalmamıştır. Maçta sahaya atlayarak sağa sola kaçan bu şahısın biraz önce özür videosunu izledim ondan bahsetmek istiyorum yapılan rezillikten hiç bahsetmeyeceğim o artık herkesin kabul ettiği bir şey. Özür videosunda diyor ki ben bir sporcu olarak herkesten özür dilerim heyecanlandım sahaya atladım ben de bir sporcuyum hem de milli sporcuyum cart curt.

Burası komik işte sen Liverpool tutuyorsun Chelsea mi tutuyorsun heyecanlanıyorsun ne heyecanı bu arkadaş sahaya resmen atlamak için anı bekliyor adamın başlaması ile arkadaşları videoya çekmeye başlıyor, ne heyecanından bahsediyorsun heyecan değil video kanalına atacaktın ters tepince geri vaaz geçmişin gibi geldi bana.

Diğer bir rezil sözü ise ben de sporcuyum milliyim falan diyor videolarından spora özendiriyormuş arkadaş. Sporcusun bu senin yaptığını orada en son sen yapmalısın ki sen işin daha da bilincinde olman gerekir sahaya para dahi atılsa UEFA maçı iptal ediyor sen sahaya kendini atıyorsun sen nasıl bunu yaparsın spora özendiriyorum diyorlar.

Özendirme dediği şu herhalde bakın ben sahaya atlayarak nasıl spor yapıyorum sizde yapın bu herhalde özendirme.

Delimine İnstagram Hesabını Bu Olaydan Sonra Kapatılmış

Instagram hesabını bu olaydan sonra kapatılmış, belki de kendi kapattı oradan çok tepki geldi diye bilmem artık parayı oradan kazanmıyor, olma ihtimali var!

Yazık sporcusunu yapmamam gerekir, prim uğrana yapıyorsan ki videoyu inceledim ne yazık ki bana da prim uğruna geldi büyük ayıp sana ülkeyi temsil edecek birisi olması gerekirken sporcuyum diyor ya ülkeyi sıkıntıya sokacak hareket yapması gerçekten üzücü!

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 3 Katılım

  1. Zuhal Nizam 3 Eylül 2019

    Instagram sayfası da tekrar açılmış. Zaten kendisi kapatmış diyorlar. Adam tepkiyi oradan alınca tabi tepkinin insan ilk olarak asıl kaynağını kapatır.

  2. Hakan Nacak 3 Eylül 2019

    Duyumlarıma göre Delimine ve arkadaşları yurtdışına çıkamama cezası verilmiş adli kontrol şartı da var diyorlar. Emre Durmuş Youtube dünyayı gezerek video yapıyordu en çok ta ona olmuş olan ceza çok yerinde bence bir de futbol müsabakalarından men edilmişler yani daha artık hiçbir maça giremeyecekler.

  3. Hande Germen 16 Ağustos 2019

    Bir de gökdelene çıkarak güvenlik görevlilerini zor durumda bırakması gündemdeydi. Burada da güvenlik güçlerini zor durumda bırakmış böyle milleti zor durumda bırakmayı iş sanıyor herhalde.