Çaykur Altınbaş

Çaykurun en üst kalitede çayıdır. Kilo işi, bardak sallama ve demlik sallanma çay tipleri olarak Çaykur tarafından satışa sunulur. Sallama bardak çay (kolay bardak çay) sevenler için idealdir.

Çaykur Altınbaş 500 Gram (Yarım Kilo)

Bardak kolay bardak çayda bir kutuda toplam 40 gram 20 adet Çaykur Altınbaş sallama çay bulunmaktadır. Demlik salama çayda ise toplam 200 gram 40 adet çay bulunmaktadır.

| Kategori: #Karışık | Etiket:

Üye Olmadan (Hemen) Yorum Yazabilirsiniz.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 6 Katılım

 1. İsmet Hafızoğlu

  Ben Altınbaş klasik kolay bardak çay kullanıyorum.

  İçerisinde 20 adet var. Günde 3 defa içiyorum Altınbaş bana yaklaşık 7 gün yetiyor.

 2. Hakan Öcal

  Ağır abi çayıdır. Herkes içmez, çay sevmeyene de ağır gelecektir.

 3. Abdullah Özgen

  Yeni aldığım 1 kutu yani 20 adet Altınbaş bardak sallama çay fiyatı 8.5 TL. (sekiz buçuk türk lirası) olan Çaykur’un çayıdır. Diğer markaların en uygun olanından bahsediyorum. Ortalama 25 adet 4 Türk Lirasına satılıyor.

 4. Aykut Göktaş

  Seveni çok, sevmeyeni az olan üst kalite ülkemin güzel çaylarındandır. Bir bardak Altınbaş çay için içtiğinizde ağzınıza su kireçli olsa dahi çay tadı gelir. Bir sallama Altınbaş diğer markalarda 3 sallama çaya eş değerdir. Fiyatı biraz pahalıdır ama dediğim gibi diğerlerini 3 defa para ödemektense 1 defa Altınbaş sallama çaya para ödemek daha mantıklı geliyor.

 5. Kerem Akbulut

  Çaykur Altınbaş Monde Selection kalite analizde bu çaya ödül vermişler. Paketini aldığınızda üstünde de bu yazıyı görürsünüz. Yabancılar için Turkish tea Türkçe Türk çayı olarak yine paket üzerinde yazmaktadır.

 6. Selhan Yeni

  Rize’de ürerilir ve siyah çay olarak geçer.