Büyük Karadeniz Doğalgaz Projesi Ne Zaman ve Nerede Başladı?

Başkan Recep Tayyib Erdoğan’ın müjdesini verdiği (KH) 320 milyar küp büyük doğalgaz projesini müjde ile çalışmalara başlandı. Bu aynı zamanda Türkiye^de keşif edilen en büyük doğalgaz tespitidir.

Türkiye Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın Twitter’dan Paylaştığı Büyük Karadeniz Doğal Projesi Görüntüsü

İlk tespit işlemleri 20 Temmuz 2020 Pazartesi Fatih Sondaj Gemisi yer Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesi açıkları Karadeniz Tuna-1 kuyusu.

| Kategori: #Finans | Etiket:

Üye olmadan (hemen) yorum yazabilirsiniz. İsim alanına adınızı yazmanız zorunlu değildir. Takma ad veya nickinizi isim olarak sitede kullanabilirsiniz.

Sende Katıl

Yorumun ile sende katıl, diğer ziyaretçileri bilgilendirme güzel bir şey.

Toplam 4 Katılım

 1. Gökhan

  eskiden hep derdim lafım üretmeyen türkiye için dedem fatih sultan bu hali görse yüzümüze tükürür diye şimdi ise kendimden emin bir şekilde dedem fatih sultan han bunu görse anlımızdan öper bizi.

 2. Bedir

  yanılmıyorsam 3 gün önce (17 ağustos 2020 – 19 Ağustos 2020 arası olması lazım tam emin değilim) başkan tayyip erdoğan birçok yerde yer altı zenginliklerimiz var kimseyi umursamadan bunları çıkaracağız mesajı vermişti daha da gelir devamı devam güçlenen türkiye. eski bir türk sözü ile sözleri son vereyim tanrı türkü korusun ve yüceltsin.

 3. Gülcan

  320 milyar küp ne demek ya bizi baya idare eder. bize doğalgaz satanlara indirimle artık biz satalım. amerikaya da verelim sevinsin garipler nato üyesiyiz birlikte sonuçta.

 4. umutluydum-ve-umudumu-hicbir-zaman-yitirmedim-bir-asil-turk

  güzel işler yapılıyor yüce türk milleti kendine geliyor. ayasoyfa camii açılması doğalgaz ve diğer zenginliklerin çıkarılacağı haberleri gelmesi birilerin artık yeter dediğinin en bariz örnekleridir. türk milleti adına yakışır şekilde rabbimin izniyle daha da yüceleceği belli tüm devlet büyüklerimize teşekkürler.