Ares Özdemir Tiktok Fenomeni Dövülerek Öldürülmesi

Şubat 2019 senesinden yaşanan olaydır. Tiktok da çekim yaparak tanınan 19 yaşında ki asıl ismi Şehmuz Özdemir’in reklâm filmi çekeceğiz denilerek başta kafe de konuşup daha sonra da yemek yemeye gidelim diyerek dövülmüş, ormanlık bir alana o şekilde atılmıştır.

İddialara göre Tiktok da bir kıza mesajla taciz ettiği döven kişilerinde babası ile abisi olduğu söyleniyor. Beyin kanaması geçiren Şehmuz yoğun bakımda beyin ölümü gerçekleşerek kurtarılamıyor.

| Kategori: #Sosyal Medya | Etiket:

Üye Olmadan (Hemen) Yorum Yazabilirsiniz.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 3 Katılım

 1. Karamel

  Tiktokta kullanıcı bir kızla artık taciz iddiaları sonucunda, kızın babası ve abisinin öldüresiye dövdüğü olaydır.

 2. Utku

  Tiktok değil mevzu taciz ve taciz sonrası yaşanan durumdur. Biri öldüresiye dövüyorsa derinlemesine incelenerek cevap yazılacak bir olay bu.

 3. İhsan Ballı

  Tiktok aa takılırım yalnız bunu görmedim ya da dikkat etmedim. Tiktokerlar aralarından tartışma oluyor. Yok benim sözüm yok senin sözleri video taklit falan öyle bir şeyden çıkmış diye düşündüm.

  İddiaları duyunca Tiktoktan ziyade sosyal medya da yaşanabilecek bir durum olduğunu anladım. Tiktok da olabilirdi, Facebook ya da diğer yerlerde de ortada taciz varsa söylenti ilerde belli olur ve biri de öldüyse sözün bittiği yerdir.