Arda Mürseloğlu (Youtuber)

YouTube ve internetten para kazanma videoları çeken 2021 Eylül ayı itibariyle 15,800 aboneye sahip Yotuber’dur. Videolarında ağırlıklı mobil ve bilgisayar ortamında YouTube videoları nasıl çekilir, YouTube video çekmek için kullanılan araçlar, yararlı programlar ve internetten para kazanma kavramlarına değiniyor.

Arda Mürseloğlu (Youtuber)

29 Ocak 2020 tarihinde Youtube katılan Arda Mürseloğlu kanalında 3 Eylül 2021 tarihinde iki milyon gösterimi (1.712.771) gösterime ulaşmıştır.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 2 Katılım

  1. Cihan Mutlu 3 Eylül 2021

    Ocak 2020 başlamışsa 2021 Ağustos sonu olarak hesaplasak 1 sene 8 ay eder. 1 sene 8 ayda Youtube’da 2 milyon izlenmeye ulaşmış biri için iyi bir izlenme sayısı, başarılar.

  2. Gökhan Kale 3 Eylül 2021

    Biraz önce rastgel bir videosunu izledim. Temiz yüzlü, diksiyonu düzgün bir arkadaş gayet iyi video benim ilgim olmadığı halde akıcı bir şekilde sıkılmadan izledim. Yalnız bir sorun var sanki çok hızlı konuşuyor. Birkaç videosunu da baktım onlarda da aynı konuşması çok hızlı, hızlı gidiyor.

    Hızlı konuşan insanlar pratik zekadır bunu biliyorum ama bu kadar hızlı konuşursan karşında ki seni anlamakta zorluk çeker. Tane, tane konuşsa daha anlaşılır olur buna bağlı olarak video süresi de uzar.