Apple Kimliği Ücretsiz ve Kredi Kartı Bilgilerini Vermeden Nasıl Alınır?

iPhone telefon kullananların başlangıçta yaşadığı sorunlar biri olan Apple kimliği hakkın bilgi vereceğiz. Apple kimliği app store kullanmak için bizden istenilen üyeliğin adıdır bu üyeliğe apple üyeliği de diyebiliriz.

Apple kimliği alırken bizden istenilen kredi kartı bilgilerini vermeden nasıl üye olabiliriz biz size bu konuda yardımcı olacağız. Öncelikle apple kimliği almak için app store giriyoruz. Daha sonra app store girdikten sonra ücretsiz bir uygulamanın üzerine tıklıyoruz. Neden ücretsiz uygulama olduğunu merak ettiyseniz ücretsiz uygulama olmazsa eğer direk olarak sizden kart bilgilerini ister ama ücretsiz olduğu zaman herhangi bir ücret istemediği için kredi kartı bilgilerini de talep etmiyor.

Bu konuda dikkat etmeniz gereken bir konuda kesinlikle Apple kimliğinizi unutmayacağınız bir şey yapın ya da bir yere kaydedin Apple kimliğini giriş ve şifresini kaybederseniz bu sizi çok uğraştırır.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 1 Katılım

  1. Mustafa Bağçivan 11 Ocak 2022

    Yenir bir kayıt oluşturmanız yeterlidir. Telefonda kimlik oluşturarak yeni kimlik oluştur seçilmedir. Bu şekilde kredi kartı alanını atlayabilirsiniz.