19 Eylül 2021 web.archive.org Geçici Olarak Çevrimdışı Olması

Web arşiv hizmeti veren, web geçmişini gösteren internet sitesi web.archive.org 19 Eylül 2021 Pazar günü çevrim dışı yani çalışmamaktadır. Muhtelemen hafta sonu olduğundan dolayı bakım yapıyor olabilir. Ana sayfa’da Twitter adresinden takip edilmesi gerektiği söylense de herhangi bir uyarı yapılmamış.

19 Eylül 2021 web.archive.org Geçici Olarak Çevrimdışı Olması

Çevrimiçi olana kadar manüel olarak site çevrimdışı olduğundan web arşiv hizmeti kullanılmamaktadır.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 5 Katılım

 1. Salim Orman 20 Eylül 2021

  20.09.2021 bir gün sonrası tekrar site açılmış demekki bakım çalışması varmış. Manüel olarak site arşivi yapanlar ana sayfada “Save Page Now” ile kullanmaya devam edebilir.

 2. Bilge Uslu 19 Eylül 2021

  Sitenin manevi değeri yüksek demişin ama bir ara dmoz.org vardı. Onunda böyle internette manevi değeri yüksek dediler ama kapandı. Cahillikle ne alakası var. Şimdi geçici ama ilerde kapatır mı kapatırlar o belli olmaz.

 3. Ali Öksüz 19 Eylül 2021

  Sitenin internette manevi değeri yüksek web.archive.org kapatırlar mı saçmalamayın. Ne kadar cahilsiniz Geçici çevrimdışı yazıyor cahil olmayan geçici çevrımdışı ne demek tekrar açılacak demek.

 4. Esat Yolal 19 Eylül 2021

  Kapandı mı diye gereksiz soru sormuşunuz. Ne kapanması bugün Pazar tatil bakım yapılıyordur o yüzden çevrimdışıdır. Geçici olarak çevrimdışı zaten yazıyor.

 5. Menduh Atar 19 Eylül 2021

  Kapandı mı yoksa? Kapandıysa kötü milyonlarca sitenin web görünümü var yazık olur.