15 Temmuz Olayları 2nci Senesi (15 Temmuz 2018)

15 Temmuz 2016 tarihli darbe girişimi sonucu büyük türk milleti (halkımız) üstün bir vatan sevgisi ile darbe yanlıları ve vatan hainlerini sadece ayak sesleri ile mahvetmiş onları perişan etmiştir. Bu ülkesini seven, vatan aşkı ile dolu tüm gönüllerin zaferidir. Bu zafer gerek Dünya’ya biz buradayız bu vatan bizim, devlet başa ve kuzgun leşe mesajı verirken ayrıca demokrasiye sahip çıkıldığının en önemli göstergesi ve savaşı olmuştur.

Aziz türk milleti bir daha göstermiştir ki Çanakkale savaşında dedelerin ruhu aynen torunlarında da bulunmaktadır. Allah (C.C.) bu millete inşallah bir 15 Temmuz olayını yaşatmak nasip etmez. Allah’a şükürler olsun ki halen vatan – toprak sevgisi ve vatan sevgisi imandandır islami görüşünün birçok kişide halen yaşadığı gözlemlenmiştir.

15 Temmuz 2016 tarihinde şehit olarak Allah huzuruna ulaşan (şehitler ölmezler, siz sadece onları duyamazsınız, onlar sizi duyarlar) şehitlerimize ve canla başla mücadele veren gazilerimize khsozluk.com olarak yaşça büyük veya yaşça ufak ellerinden öperiz. biz biliyoruz ki bu vatan için emek veren, vatanın bütünlüğünü sağlamak için canını ortaya koyan yaşça bizden küçük dahi olsa elleri öpülecek kişilerdir. Ya devlet başa ya kuzgun leşe. Rabbim sen bize güç ver bu ezanların susmadığı annelerimizin, bacılarımızın bulunduğu yüce devletimizi koruyalım. Rabbim eğer ecelimiz geldiyse sen bize, ilk başta senin için ve bu cennet vatanın uğrunda ölerek şehit olmayı nasip et. sen gönülden istenilen hiçbir şeyi geri döndürmeyensin.

Sende Katıl

Sende sözlüğe yorumunla katıl, bildiklerini paylaş.

Toplam 1 Katılım

  1. İsmet Özkoç 24 Mayıs 2022

    15 Temmuz olaylarının 5 yılıdır.